Geodeta - usługi geodezyjne

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi geodezyjne głównie na terenie miasta Poznań oraz Swarzędz, lecz nie ograniczamy się terytorialnie. Każdy nasz geodeta postara się wykonać każde zadanie w każdym określonym miejscu. Oprócz usług geodezyjnych służymy także bezpłatną poradą, w zakresie geodezji i budownictwa, której udziela geodeta uprawniony inż. Michał Gromadziński.

Oferta indywidualna

Oferujemy usługi geodezyjne na najwyższym poziomie i jednocześnie w przystępnej cenie. Obszar naszej działalności przy wykonywaniu pojedynczego zlecenia to powiat poznański. Wykonujemy głównie takie usługi geodezyjne jak:

 1. Pomiary geodezyjne:
  • mapa do celów projektowych,
  • wytyczenie budynku, obiektu budowlanego,
  • inwentaryzacja powykonawcza budynku, obiektu budowlanego,
  • podział nieruchomości – tyczenie działek,
  • rozgraniczenie nieruchomości,
  • wznowienie znaków granicznych (granic nieruchomości),
 2. Prace kartograficzne oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych

Oferta biznesowa

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, geologiczne, jednostki samorządu terytorialnego ogólnie ujmując każdego kto jest zainteresowany kompleksową obsługą geodezyjną. W ramach stałej współpracy oferujemy pakiet zniżek, a nasze główne usługi dla biznesu to:

Mapy do celów projektowych przygotowujemy w wersji analogowej (papierowej), lub w wersji cyfrowej w formacie dwg* lub dxf*, w zależności od preferencji klienta.

Jesteśmy bardzo elastyczni, oraz otwarci na wszelkie sugestie ze strony zamawiającego.